Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs online dla rodziców – PARTNERSTWO (NIE) IDEALNE

18 września 2017 - 29 października 2017

O czym jest kurs?

Ten kurs to spora dawka wiedzy na temat tego, jak zbudować wspierający i stabilny związek partnerski. To bardzo pomocne informacje o tym, jak radzić sobie ze zmianą priorytetów, konfliktami i brakiem zrozumienia przez partnera, po pojawieniu się na świecie dzieci.

To wiele praktycznych wskazówek, jak budować silny związek partnerski, jak radzić sobie z emocjami w związku, jak komunikować swoje potrzeby i jak dbać o relację, będąc też rodzicem.

Ten kurs to odpowiedź na potrzeby wielu rodziców. Większość z nas chce mieć szczęśliwy dom, radosne dzieci i dobrą relację z partnerem. I zapewniam Cię, że ten kurs Cię do tego przybliży. Poprzez naukę nowych kompetencji, łatwiej będzie Ci zbudować satysfakcjonującą relację partnerską, komunikować swoje potrzeby i rozmawiać o problemach. Dzięki temu w Twoim związku będzie więcej miejsca na bliskość, a mniej na konflikty. I o wiele łatwiej będzie Ci stworzyć wartościowe relacje z Twoimi dziećmi, a także zapewnić im spokojne wychowanie w oparciu o wspólne założenia.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Co otrzymasz podczas kursu?

– materiały edukacyjne PDF

– ćwiczenia i techniki, pomocne w nabywaniu nowych umiejętności

– motywacyjne filmiki w każdym module kursu

– dodatkowe inspiracje i materiały do ściągnięcia

– dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji

– zamkniętą grupę facebookową tylko dla kursantów, a w pakiecie vip moje wsparcie mailowe podczas trwania kursu

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Jaka jest cena kursu?

Pakiet STANDARD: 199 zł przedsprzedaż, 259 zł cena regularna.

PAKIET VIP: 249 zł przedsprzedaż, 309 zł cena regularna.

Na moich kursach online pracowałam do tej pory z setkami osób. Większość z nich wzięła udział w więcej niż jednym z moich kursów, co potwierdza, że praca ze mną przyniosła efekty, których poszukiwały.

Aby Ci umożliwić podjęcie decyzji i zachęcić do udziału w w kursie i skupienia uwagi na tym, co jest ważne dla Ciebie, czyli wzmocnieniu Twojej relacji z partnerem, chcę Ci zaoferować niższą cenę w PRZEDSPRZEDAŻY. Promocyjna oferta będzie trwała do dnia 15 Lipca i po jej wygaśnięciu, będzie obowiązywała cena regularna.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

 

(Wyświetlono 163 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Szczegóły

Start:
18 września 2017
Koniec:
29 października 2017
Wydarzenie Category:

Dodaj komentarz