Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

MAM PLAN – KURS ONLINE DLA MAM

15 maja - 12 czerwca

119PLN
5-TYGODNIOWY KURS ONLINE DLA MAM – MAM PLAN
…czyli jak odnaleźć właściwy balans pomiędzy macierzyństwem, a Twoimi własnymi potrzebami…
Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ DNIA MAMY MAM DLA CIEBIE WYJĄTKOWĄ CENĘ 49 ZŁ – TO JUŻ OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW!!! KURS ROZPOCZYNA SIĘ 15 MAJA 2018

 Budzisz się często zmęczona i bez energii?

 Masz wrażenie, że macierzyństwo Cię przerasta?

 Brakuje Ci motywacji do działania?

 Nie wierzysz w siebie i nie czujesz się silną mamą?

 Nie radzisz sobie ze swoimi emocjami?

 Krzyczysz na dzieci bez powodu, a później obwiniasz się za to, że jesteś kiepską mamą?

Tak wcale nie musi być!

Wiesz, chcę Ci powiedzieć, że to, co przeżywasz czasem zdarza sie każdej z nas. I że to wszystko bierze się ze zmęczenia, nadmiaru obowiązków, braku wsparcia, wiary we własne możliwości i braku miłości do siebie samej. Gdybyś pozwalała sobie na słabości i gorsze dni, a także akceptowała siebie w pełni, to zawsze czułabyś się dobrze. Nawet mając kiepski dzień, miałabyś w sobie wiarę w to, że zawsze sobie poradzisz. Jeśli nie masz w sobie tej wiary i pewności, to najwyższy czas, aby się tego nauczyć!

Możesz nauczyć się miłości do siebie samej. Możesz poznać siebie bliżej, odkryć swoje słabości i silne strony. Możesz znaleźć swoją siłę i moc, zadbać o zdrowie i swoje potrzeby. Możesz zbliżyć się do siebie samej i cieszyć się sobą właśnie taką, jaką jesteś. Bo jesteś wspaniałą osobą. Jedyną i niepowtarzalną. Może jeszcze o tym nie wiesz. Może w to nie wierzysz. Być może nie miałaś nigdy okazji, aby w pełni odkryć swój olbrzymi potencjał. I teraz właśnie jest na to najlepszy czas. Nie jutro, za miesiąc czy za rok. Kochana nie zwlekaj i nie odkładaj siebie na wieczne jutro. Już dziś rozpocznij fascynującą przygodę poznawania samej siebie. Ja moją przygodę zaczęłam kilka lat temu.

I teraz chętnie pomogę Tobie 🙂


W mojej codziennej pracy pomagam mamom odnajdywać balans pomiędzy macierzyństwem i ich własnymi potrzebami. Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem, a także instruktorem masażu dzieci i niemowląt. Z natury jestem praktykiem i w mojej pracy łączę doświadczenie, obserwację i wiedzę, zawsze stawiając na praktyczne rozwiązania.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Macierzyństwo to okres mojego najbardziej intensywnego rozwoju osobistego, trenowania mojego charakteru, akceptowania rzeczy ode mnie niezależnych, nauka brania odpowiedzialności i cieszenia się życiem. To właśnie w tym czasie odkryłam, jak bardzo potrzebuję swojego osobistego wsparcia i jak wiele muszę się o sobie nauczyć. Kiedy zostałam mamą, zdecydowałam, że macierzyństwo będzie cudownym dopełnieniem mojego życia, a nie przeszkodą w realizacji siebie i moich celów i marzeń.

Wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dającą satysfakcję pracę oraz pełen miłości dom. Wiem, że warto do tego dążyć. Wierzę tez, że chcąc coś dobrze przekazać innym, trzeba najpierw samemu tego doświadczyć. Jako mama doświadczyłam wielu różnych emocji i stanów. I dzięki temu, że lepiej poznałam samą siebie i zaczęłam się ze sobą zaprzyjaźniać, odkryłam nowe drogi rozwoju i skuteczne sposoby pomocne w budowaniu bardziej szcześliwego życia, którymi teraz dzielę się z innymi mamami.


Ty również możesz poznać samą siebie, zaprzyjaźnić się ze sobą i być dla siebie najlepszym wsparciem! Połączenie życiowych ról i czerpanie z nich satysfakcji jest możliwe. Możesz być szczęśliwą mamą i jednocześnie spełnioną kobietą.

Zapraszam Cię na mój pięciotygodniowy kurs online dla mam MAM PLAN. To kurs o tym, jak odnaleźć balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami, a także siłę oraz motywację potrzebną do działania i realizacji planów.

JAK WYGLĄDA KURS?

Kurs online dla mam składa się z 5 części, tak zwanych modułami. Każdy moduł to nowy temat. Wszystkie moduły tworzą spójny proces, który pomoże Ci spojrzeć na siebie zupełnie inaczej.

W każdy wtorek przez okres trwania kursu otrzymasz ode mnie na wskazany przez siebie adres email, wiadomość z plikiem PDF, który zawiera materiały szkoleniowe. W wiadomości email będzie również link do filmiki motywacyjnego. W materiałach znajdziesz opisy poruszanych zagadnień, konkretne ćwiczenia do wykonania, techniki pomocne w lepszym poznaniu swoich potrzeb, zadania na dany tydzień, inspiracje i motywacje. Wszystkie materiały tworzą spójny proces i są pomocne w odnalezieniu równowagi, zaakceptowaniu życiowych zmian, zrozumieniu własnych potrzeb, wzmocnieniu poczucia wartości i Twoich mocnych stron, zwiększeniu motywacji i poprawie samopoczucia.


Tematy nad, którymi pracujemy podczas tego kursu:

 Oczyszczanie i wzmacnianie poczucia wartości.

 Przejmowanie kontroli nad życiem, emocjami i codziennością.

 Praca nad zmianą postawy z negatywnej na pozytywną i biernej na czynną.

 Budowanie zaufania do siebie. Budzenie radości życia.

 Dbanie o siebie i własne potrzeby. Ustalanie priorytetów i organizacja czasu.

Podczas trwania całego kursu będziesz w stałym kontakcie ze mną oraz innymi mamami dzięki zamkniętej grupie facebookowej dla uczestniczek tego kursu. Będziesz mogła pisać, zadawać pytania i dzielić się swoimi troskami oraz radościami. I zawsze znajdziesz tam wsparcie!


DLACZEGO KURS ONLINE DLA MAM ODBYWA SIĘ ONLINE?

Kurs online to świetna forma rozwoju, bez konieczności wychodzenia z domu, a także możliwość pracy w swoim własnym tempie, przy wsparciu ze strony trenera.  Czyli idealna opcja dla mam, którym często nie jest łatwo wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym, a jednocześnie chciałyby rozwijać swój potencjał. Kurs online zapewnia wszystkie potrzebne materiały przy jednoczesnym wsparciu osoby prowadzącej.

OPINIE UCZESTNICZEK

Do tej pory w kursie online dla mam MAM PLAN wzięło udział ponad 200 mam. Dla wielu z nich stał się o początkiem wspaniałej drogi rozwoju osobistego i zainsporował je do wielu dobrych zmian. Większosć z nich wzięło udział w innych moich kursach. Z wieloma z nich jestem w stałym kontakcie. Poznaj opinie kilku z nich:

 Jestem bardzo zadowolona z kursu online dla mam “Mam Plan”. Moje życie zmieniło się na pewno pod względem organizacji, a przy okazji pozbylam się wielu niepotrzebnych rzeczy. Zastosowałam się do wielu wskazówek, dzięki którym życie stało się o wiele łatwiejsze. Dziękuję, Małgorzata

 Cieszę się, że wzięłam udział w kursie online dla mam “Mam Plan”, bo dzięki niemu dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie. Zrozumiałam, jak ważne jest budowanie poczucia wartości i dbanie o moje potrzeby. Wcześniej myślałam, że jak pójdę na kawę wieczorem z koleżanką, to będę egoistką wobec mojego dziecka, a teraz wiem, że jest mi to potrzebne, bo dzięki temu będę lepszą mamą. Materiały są super, bardzo kompetentne i ciepłe zarazem. Zapisałam się już na kolejny kurs Leny 🙂 Kasia M.

 Myślę, że głównym przekazem, który wyniosę z kursu będzie to, że czasem zamiast skupiać się wyłącznie na dziecku, czytać wszystkie mądre poradniki, ważniejsze jest, żeby skupic się na sobie, posłuchać siebie i usłyszeć to, czego my mamy potrzebujemy. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Ważne, aby pokazać dziecku, że liczą się nasze potrzeby i uczucia. A jak zrobić to lepiej, jeśli nie na własnym przykładzie? Tego nauczyłam się na kursie i za to dziękuję. Natalia


CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE ?

 • Brakuje Ci energii i czujesz się zmęczona.
 • Przytłacza Cię codzienność i domowe obowiązki.
 • Czujesz, że brakuje Ci wewnętrznej równowagi.
 • Macierzyństwo zabiera większą część Twojego życia i brakuje Ci czasu dla siebie.
 • Zapomniałaś o sobie, narzuciłaś na siebie zbyt dużo wymagań i obowiązków.
 • Masz poczucie, że straciłaś kontrolę nad swoim życiem.
 • Nie realizujesz siebie i utraciłaś dawną radość.
 • Czujesz się przytłoczona macierzyństwem i chciałybyś na nowo poczuć się silna i pełna energii.
 • Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu i jednocześnie nie masz motywacji do działania.
 • Odkładasz wszystko na wieczne jutro.
 • Chciałabyś poczuć siłę i moc.

Jeśli powyższe stwierdzenia pasują do Ciebie, poruszają coś w Tobie i przemawiają do Twojego serca, to nie zwlekaj i już dziś zrób dla siebie coś dobrego. Zadbaj o siebie. A kiedy zadbasz o siebie, wtedy będziesz mogła z prawdzwą miłością zadbać również o innych. Bo tak to działa. Im więcej mamy w sobie miłości i czułości do samych siebie, tym więcej czułości potrafimy okazać naszym bliskim.


CO ZAWIERA CENA KURSU ONLINE DLA MAM?

 5 modułów o zróżnicowanej tematyce

 Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji

 Mnóstwo praktycznych wskazówek  i porad

 Techniki, sposoby oraz ćwiczenia pomocne w odnalezieniu życiowej równowagi

 Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia

 Udział w zamkniętej grupie facebookowej dla uczestniczek tego kursu.

 5 filmików motywacyjnych ode mnie (po 1 filmiku do każdego modułu).


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS TEGO KURSU?

 • Jak zaakceptować życiowe zmiany.
 • Jak zmienić sposób postrzegania siebie.
 • Skąd brać motywację do działania.
 • Jak się lepiej zorganizować.
 • Jak poczuć swoją wartość i siłę.
 • Jak wzmocnić swoje mocne strony.
 • Jak odkryć swoje pasje i potrzeby.
 • Jak wyzwolić w sobie radość życia.
 • Jak cieszyć się drobnymi rzeczami i codziennością.
 • Jak zadbać o siebie i swój czas.
 • Jak czerpać radość z macierzyństwa.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

 Od ponad dziesięciu lat pracuję z mamami, wspieram je w nowej roli i asystuję w ich rozwoju. Prowadzę kursy, szkolenia, warsztaty oraz wsparcie indywidualne. Cały czas się uczę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty.

 Łączę w swoim podejściu profesjonalną wiedzę, doświadczenie zdobyte przez lata, zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem czułości, a jednocześnie poznania siebie, realizacji swoich pasji i samopoznania

 A przede wszystkim dlatego, że też jestem mamą i dobrze rozumiem, przez co czasami przechodzisz! Sama przeszłam wiele trudnych chwil i dzięki nim wiele się o sobie nauczyłam. Teraz chciałabym przekazać tę wiedzę Tobie, aby i Tobie żyło się łatwiej 🙂

 

DATA KURSU:  15 Maja 2018 – 11 Czerwca 2018

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ DNIA MAMY MAM DLA CIEBIE WYJĄTKOWĄ CENĘ

49 ZŁ

TO JUŻ OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW!!! KURS ROZPOCZYNA SIĘ 15 MAJA 2018


(Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez moją firmę danych osobowych w celach informacyjnych i szkoleniowych – Polityka Prywatności.)

Aby się zapisać na kurs, wypełnij i wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy:

*
*
(Wyświetlono 6 214 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Szczegóły

Start:
15 maja
Koniec:
12 czerwca
Koszt:
119PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pozytywnerodzicielstwo/

Organizator

Pozytywne Rodzicielstwo
Email:
kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl
Strona internetowa:
http://pozytywnerodzicielstwo.pl
 1. narwany napisał(a):

  Pomysł ciekawy, ale może warto by było coś takiego wypuścić również dla panów 🙂

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Dobry pomysł! Ostatnio też o tym myślałam. Pracuję często z tatusiami i pewnie taki trening by im się przydał 🙂 Na wiosnę popracuję nad tym pomysłem! Jeśli miałbyś sugestie, co miałoby się w nim znaleźć, to chętnie posłucham 🙂

 2. Karolina Kary B napisał(a):

  Bardzo ciekawa opcja. Na pewno wielu mamom przyda się tego typu kurs 🙂

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Karolina to prawda, wiele mam potrzebuje przewartościować kilka rzeczy po pojawieniu się na świecie ich dziecka, odnaleźć się na nowo i wzmocnić swoje mocne strony! Na szczęście wszystko jest możliwe 🙂

 3. matkahrabiny napisał(a):

  Interesujacy pomysł wiele kobiet nie ogarnia i źle im z tym wiec na pewno bedzie zapotrzebowanie.

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Wiele kobiet potrzebuje wsparcia, bo nie radzi sobie z nową sytuacją. Czasem wystarczy kilka podpowiedzi, jak oswoić nowe zmiany i jak cieszyć się sobą w tym wszystkim 🙂

 4. simple.dancer napisał(a):

  Opowiem o Twoim projekcie przyjaciółce, niedawno została mamą. Mnie póki co daleko do macierzyństwa 😉

 5. My Home Rules napisał(a):

  Brzmi zachęcająco.

 6. Lalo.mama napisał(a):

  Na pewno ciekawe treści niesie takie szkolenie, jednak zdecydowanie bardziej wolę spotkanie na żywo. Dość modne są ostatnio szkolenia on-line, ale jako mam od 4 lat zdecydowanie bardziej lubię mieć pretekst do wyjścia z domu 🙂

Dodaj komentarz