Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

MAM PLAN – TRENING ONLINE DLA MAM

16 września - 4 listopada

Budzisz się często zmęczona i bez energii?

Zatraciłaś się w rodzicielstwie i szukasz równowagi?

Masz wrażenie, że macierzyństwo Cię trochę przerosło?

Brakuje Ci motywacji do działania?

Nie wierzysz w siebie i nie czujesz się silną mamą?

A może chciałabyś coś zmienić w swoim życiu, tylko nie wiesz, jak?

 

Chętnie Ci w tym pomogę!

 


Pomagam mamom odnajdywać balans pomiędzy macierzyństwem i ich własnymi potrzebami. Poprzez moje kursy i treningi pomogłam już wielu mamom. Uważam, ze macierzyństwo jest idealnym czasem na rozwój i poznanie siebie!

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a zawodowo psychologiem i trenerem. Pracuję z mamami już kilkanaście lat. Wspieram je, pomagam w budowaniu stabilnego poczucia wartości, akceptacji życiowych zmian i odnajdywania właściwego balansu.

Macierzyństwo to okres mojego najbardziej intensywnego rozwoju osobistego, trenowania mojego charakteru, akceptowania rzeczy ode mnie niezależnych, nauka brania odpowiedzialności i cieszenia się życiem. To właśnie w tym czasie odkryłam, jak bardzo potrzebuję swojego osobistego wsparcia i jak wiele muszę się o sobie nauczyć. Wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dającą satysfakcję pracę oraz pełen miłości dom. Wiem, że warto do tego dążyć. Czerpiąc z lat doświadczeń zawodowych i osobistych towarzyszę w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia.

Kiedy zostałam mamą, zdecydowałam, że macierzyństwo będzie cudownym dopełnieniem mojego życia, a nie przeszkodą w realizacji siebie i moich celów i marzeń.


Ty również możesz poczuć się szczęśliwa, pełna energii i radości!

 

dO DNIA 7 WRZENIA 2016 TRWA PRZEDSPRZEDA (1)

Zapraszam Cię na mój 7 tygodniowy trening Mam Plan. Jest on tak skonstruowany, abyś mogła odnaleźć balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami, a także siłę i motywację potrzebną do działania i realizacji planów. Do tej pory w tym treningu wzięło udział ponad 300 mam! Poprzez pracę nad własnym rozwojem, wykonywanie ćwiczeń oraz technik, wzmocniły swoje poczucie wartości i odnalazły życiową równowagę.

Połączenie ról i czerpanie z nich satysfakcji jest możliwe. Możesz być szczęśliwą mamą i jednocześnie spełnioną kobietą. Wystarczy, że ruszysz z miejsca, przestaniesz się martwić i zaczniesz realizować siebie! 


DLACZEGO TRENING ODBYWA SIĘ ONLINE?

Trening online to świetna forma rozwoju, bez konieczności wychodzenia z domu, a także możliwość pracy w swoim własnym tempie, przy wsparciu ze strony trenera.  Czyli idealna opcja dla mam, którym często nie jest łatwo wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym, a jednocześnie chciałyby rozwijać swój potencjał. Trening online zapewnia wszystkie potrzebne materiały przy jednoczesnym wsparciu osoby prowadzącej.

TRENING ONLINE O TYM (1)

JAK WYGLĄDA TRENING?

Trening składa się z 7 części – modułów. W każdy poniedziałek przez okres 7 tygodni otrzymasz ode mnie na wskazany przez siebie adres email, wiadomość z plikiem PDF, który zawiera materiały do pracy, a także linkiem do filmu. W materiałach znajdziesz zarówno konkretne ćwiczenia do wykonania, techniki pomocne w lepszym poznaniu swoich potrzeb, zadania na dany tydzień, inspiracje i motywacje. Wszystkie materiały tworzą spójny proces i są pomocne w odnalezieniu równowagi, zaakceptowaniu życiowych zmian, ogarnięciu rzeczywistości przy małym dziecku, odnalezieniu swoich pasji, zrozumieniu własnych potrzeb, wzmocnieniu poczucia wartości i Twoich mocnych stron, zwiększeniu motywacji i poprawie samopoczucia.

Tematy nad, którymi pracujemy:

 1. Oczyszczanie i wzmacnianie poczucia wartości.
 2. Przejmowanie kontroli nad życiem, emocjami i codziennością.
 3. Praca nad zmianą postawy z negatywnej na pozytywną i biernej na czynną.
 4. Budzenie radości życia.
 5. Dbanie o siebie i własne potrzeby.
 6. Ustalanie priorytetów i organizacja czasu.
 7. Budowanie zaufania do siebie.

Podczas trwania treningu będziesz w stałym kontakcie mailowym ze mną i otrzymasz moje wsparcie także po zakończeniu kursu. Będziesz również miała kontakt z innymi uczestniczkami treningu, dzięki uczestnictwu w zamknietej grupie facebookowej.


dO DNIA 7 WRZENIA 2016 TRWA PRZEDSPRZEDA (4)

OPINIE UCZESTNICZEK

Do tej pory w treningu MAM PLAN wzięło udział ponad 200 mam, poznaj opinie kilku z nich:

 • Jestem bardzo zadowolona z kursu “mam plan”. Moje życie zmieniło się na pewno pod względem organizacji, a przy okazji pozbylam się wielu niepotrzebnych rzeczy. Zastosowałam się do wielu wskazówek, dzięki którym życie stało się o wiele łatwiejsze. Dziękuję Magdalena Febritius. Małgorzata

 • Cieszę się, że wzięłam udział w treningu Mam Plan, bo dzięki niemu dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie. Zrozumiałam, jak ważne jest budowanie poczucia wartości i dbanie o moje potrzeby. Wcześniej myślałam, że jak pójdę na kawę wieczorem z koleżanką, to będę egoistką wobec mojego dziecka, a teraz wiem, że jest mi to potrzebne, bo dzięki temu będę lepszą mamą. Materiały są super, bardzo kompetentne i ciepłe zarazem. Zapisałam się już na kolejny trening Leny 🙂        Kasia M.
 • Myślę, że głównym przekazem, który wyniosę z kursu będzie to, że czasem zamiast skupiać się wyłącznie na dziecku, czytać wszystkie mądre poradniki, ważniejsze jest, żeby skupic się na sobie, posłuchac siebie i usłyszeć to, czego my mamy potrzebujemy.
  Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Ważne, aby pokazać dziecku, że liczą się nasze potrzeby i uczucia. A jak zrobić to lepiej, jeśli nie na własnym przykładzie?

  Natalia


CZY TEN TRENING JEST DLA CIEBIE ?

 • Brakuje Ci energii i czujesz się zmęczona
 • Przytłacza Cię codzienność i domowe obowiązki
 • Zatraciłaś sie w rodzicielstwie i brakuje Ci równowagi
 • Macierzyństwo zabiera większą część Twojego życia i brakuje Ci czasu dla siebie
 • Zapomniałaś o sobie, narzuciłaś na siebie zbyt dużo wymagań i obowiązków
 • Masz poczucie, że straciłaś kontrolę nad swoim życiem
 • Czujesz się przytłoczona macierzyństwem i chciałybyś na nowo poczuć się silna i pełna energii
 • Chciałabyś coś zmienić i jednocześnie nie masz motywacji do działania
 • Odkładasz wszystko na wieczne jutro
 • Myślisz, że wszystko co najlepsze jest już za Tobą
 • Chciałabyś poczuć siłę i moc

Ja też kiedyś tak się czułam, ale odkryłam że można być zarówno szczęśliwą mamą, jak i spełnioną kobietą. Dziś czuję się świetnie. Cieszę się sobą i moim macierzyństwem. I chcę, abyś Ty też tak się poczuła!


CO ZAWIERA CENA ?

 1. 7 modułów o zróżnicowanej tematyce
 2. Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji
 3. Mnóstwo praktycznych wskazówek
 4. Techniki, sposoby oraz ćwiczenia pomocne w odnalezieniu życiowej równowagi
 5. Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia
 6. Mój czas i wsparcie mailowe podczas trwania całego treningu, a także po jego zakończeniu
 7. 7-tygodniowy mentoring i wsparcie z mojej strony

Dodatkowo w prezencie ode mnie otrzymasz:

 • 7 filmików, po 1 filmiku w każdym module
 • udział w zamkniętej grupie facebookowej dla uczestniczek treningu!

COPENHAGEN (1)

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS TRENINGU?

 • Jak zaakceptować życiowe zmiany
 • Jak zmienić sposób postrzegania siebie
 • Skąd brać motywację do działania
 • Jak się lepiej zorganizować
 • Jak poczuć swoją wartość i siłę
 • Jak wzmocnić swoje mocne strony
 • Jak odkryć swoje pasje i potrzeby
 • Jak wyzwolić w sobie radość życia
 • Jak cieszyć się drobnymi rzeczami i codziennością
 • Jak zadbać o siebie i swój czas
 • Jak czerpać radość z macierzyństwa

Jak odnaleźć potrzebny balans i czuć się zarówno szczęśliwą mamą, jak i spełnioną kobietą!


DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

Od ponad dziesięciu lat pracuję z mamami, wspieram je w nowej roli i asystuję w ich rozwoju. Prowadzę treningi, szkolenia, warsztaty oraz wsparcie indywidualne. Cały czas się szkolę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty

Od kilku lat aktywnie pracuję, jestem mamą, prowadzę firmę, spełniam się prywatnie i zawodowo, rozwijam się i zaspokajam swoje potrzeby. Łączę macierzyństwo z własnym rozwojem osobistym i staram się utrzymać balans pomiędzy życiowymi rolami. Napisałam książkę, tworzę programy rozwoju, jestem zrealizowaną kobietą i szczęśliwą mamą

Łączę w swoim podejściu profesjonalną wiedzę, doświadczenie zdobyte przez lata, zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem czułości, a jednocześnie poznania siebie, realizacji swoich pasji i samopoznania

– A przede wszystkim dlatego, że też jestem mamą i dobrze rozumiem, przez co czasami przechodzisz!


dO DNIA 7 WRZENIA 2016 TRWA PRZEDSPRZEDA (1)

Trening jest aktualnie niedostępny.

(Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przeze moją firmę danych osobowych w celach informacyjnych i szkoleniowych – Polityka Prywatności.)

*
*
(Wyświetlono 5 138 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Szczegóły

Start:
16 września
Koniec:
4 listopada
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/811016562346217/

Miejsce

Kraków
Kraków, Polska

Organizator

Magdalena Fabritius
Telefon:
660 584 135
Email:
kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl
Strona internetowa:
http://pozytywnerodzicielstwo.pl/
 1. narwany napisał(a):

  Pomysł ciekawy, ale może warto by było coś takiego wypuścić również dla panów 🙂

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Dobry pomysł! Ostatnio też o tym myślałam. Pracuję często z tatusiami i pewnie taki trening by im się przydał 🙂 Na wiosnę popracuję nad tym pomysłem! Jeśli miałbyś sugestie, co miałoby się w nim znaleźć, to chętnie posłucham 🙂

 2. Karolina Kary B napisał(a):

  Bardzo ciekawa opcja. Na pewno wielu mamom przyda się tego typu kurs 🙂

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Karolina to prawda, wiele mam potrzebuje przewartościować kilka rzeczy po pojawieniu się na świecie ich dziecka, odnaleźć się na nowo i wzmocnić swoje mocne strony! Na szczęście wszystko jest możliwe 🙂

 3. matkahrabiny napisał(a):

  Interesujacy pomysł wiele kobiet nie ogarnia i źle im z tym wiec na pewno bedzie zapotrzebowanie.

  • Pozytywne Rodzicielstwo napisał(a):

   Wiele kobiet potrzebuje wsparcia, bo nie radzi sobie z nową sytuacją. Czasem wystarczy kilka podpowiedzi, jak oswoić nowe zmiany i jak cieszyć się sobą w tym wszystkim 🙂

 4. simple.dancer napisał(a):

  Opowiem o Twoim projekcie przyjaciółce, niedawno została mamą. Mnie póki co daleko do macierzyństwa 😉

 5. My Home Rules napisał(a):

  Brzmi zachęcająco.

 6. Lalo.mama napisał(a):

  Na pewno ciekawe treści niesie takie szkolenie, jednak zdecydowanie bardziej wolę spotkanie na żywo. Dość modne są ostatnio szkolenia on-line, ale jako mam od 4 lat zdecydowanie bardziej lubię mieć pretekst do wyjścia z domu 🙂

Dodaj komentarz