Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WYCHOWANIE PRZEZ WYLUZOWANIE – KURS ONLINE DLA RODZICÓW

15 maja - 5 czerwca

79zł

4-TYGODNIOWY KURS ONLINE DLA RODZICÓW – WYCHOWANIE PRZEZ WYLUZOWANIE

 …czyli jak zrozumieć siebie, swoje dziecko i cieszyć się rodzicielstwem dzień po dniu…

 


CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY CZUĆ SIĘ SILNYM I PEWNYM SIEBIE RODZICEM?

Balansu pomiędzy rodzicielstwem i Twoimi potrzebami

➡ Zrozumienia siebie i swojego dziecka

Wysokiej samooceny i poczucia wartości

Poczucia siły i kontroli

Motywacji do działania

Umiejętnego radzenia sobie z emocjami

➡ Stałych wartości i jasno określonych zasad

Poczucia humoru i luzu

To wszystko przyczyni się do Twojego poczucia satysfakcji w rodzicielstwie. I tego wszystkiego możesz się nauczyć!


W mojej pracy, pomagam rodzicom w odnajdywaniu balansu pomiędzy rodzicielstwem i ich własnymi potrzebami. Stawiam na pozytywne rodzicielstwo pełne czułości i poczucia humoru, a jednocześnie zdrowych zasad i rytuałów. Stawiam również na rozwój osobisty i poprawę jakości swojego życia. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a zawodowo psychologiem. Pracuję z rodzicami od ponad 10 lat i motywuję ich do rozwoju i podejmowania wyzwań. Macierzyństwo to okres mojego najbardziej intensywnego rozwoju osobistego, trenowania mojego charakteru i cierpliwości, nauka akceptowania rzeczy ode mnie niezależnych, przejmowania odpowiedzialności za siebie i moje emocje i cieszenia się życiem. To właśnie w tym czasie odkryłam jak bardzo potrzebuję swojego osobistego wsparcia i jak wiele muszę się o sobie nauczyć.

Zdecydowałam, że rodzicielstwo będzie cudownym dopełnieniem mojego życia, a nie przeszkodą w realizacji siebie i moich celów i marzeń!


Chciałabym, aby dla Ciebie rodzicielstwo również było wspaniałym doświadczeniem i aby Ci w tym pomóc, stworzyłam trening online, w którym chcę Ci przekazać moją wiedzę, zdobyte doświadczenie i sprawdzone metody, które sprawdzają się w wychowaniu dzieci i dbaniu o siebie!

Zapraszam Cię na 4 tygodniowy kurs online, podczas którego pokażę Ci, w jaki sposób zadbać o balans w macierzyństwie, jak wzmacniać poczucie wartości i co robić, aby poczuć się silnym i pełnym energii rodzicem.

Podczas tego kursu chcę Ci pokazać, że nie tylko metody sie liczą, ale głównie nasze podejście i nastawienie. Będziemy pracować nad wzmocnieniem Twojej samooceny, akceptacji, poczuciea sprawczości i siły.  A także poczucia kontroli i cierpliwości. Dzięki zdobyciu tych umiejętności Twoje dzieci uwierzą w Twój autorytet i będziesz mógła zbudować swój model rodzicielstwa w oparciu o Twoje własne założenia. Bo kiedy Ty nosisz w sobie siłę i moc, to nic nie jest w stanie zburzyć tych podstaw. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi i zachwiać Twojej wiary w siebie. Nie dotykają Cię płacze i trudności wychowawcze. Złe humory, krzyki ani wrzaski. Masz więcej cierpliwości i lepiej sobie radzisz z frustracją. Kiedy wierzysz w siebie, wtedy masz więcej empatii do dzieci i lepiej rozumiesz ich zachowania. Stajesz się filarem, na którym dzieci mogą się oprzeć!

 

DLACZEGO KURS ODBYWA SIĘ ONLINE?

Kurs online to świetna forma rozwoju, bez konieczności wychodzenia z domu, a także możliwość pracy w swoim własnym tempie, przy wsparciu ze strony trenera.  Czyli idealna opcja dla mam, którym często nie jest łatwo wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym, a jednocześnie chciałyby rozwijać swój potencjał. Kurs online zapewnia wszystkie potrzebne materiały przy jednoczesnym wsparciu osoby prowadzącej.


 

JAK WYGLĄDA KURS?

Kurs składa się z 4 modułów. W każdą środę przez okres 4 tygodni otrzymasz ode mnie maila z plikiem PDF z materiałami do pracy. W materiałach znajdziesz opisy poruszanych zagadnień, konkretne ćwiczenia do wykonania, techniki pomocne w lepszym poznaniu swoich potrzeb, zadania na dany tydzień, inspiracje i motywacje. Wszystkie materiały tworzą spójny proces i są pomocne w odnalezieniu równowagi, poznaniu i ustaleniu wartości rodzinnych, zaakceptowaniu życiowych zmian, zrozumieniu swoich potrzeb, wzmocnieniu naszych mocnych stron, zwiększeniu motywacji i poprawie samopoczucia.

TEMATY NAD KTÓRYMI PRACUJEMY:

➡ Poznanie siebie i budowanie poczucia wartości

➡ Wzmacnianie poczucia kontroli

➡ Ustalenie wartości rodzinnych

➡ Nauka konsekwencji

➡ Podział obowiązków

➡ Budowanie rytuałów

➡ Wzmacnianie rodzicielskiej pozycji

➡ Budowanie zaufania do siebie

➡ Radzenie sobie z emocjami

➡ Nauka odpoczynku i relaksu

Podczas trwania kursu będziesz w stałym kontakcie mailowym ze mną i otrzymasz moje wsparcie także po zakończeniu kursu!

5b_medytacja


CO ZAWIERA CENA ?

➡ 4 moduły o zróżnicowanej tematyce

➡ Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji

➡ Mnóstwo praktycznych wskazówek

➡ Techniki, sposoby oraz ćwiczenia pomocne w budowaniu solidnego modelu wychowawczego

➡ Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia

➡ Mój czas i wsparcie mailowe podczas trwania całego kursu, a także po jego zakończeniu

➡ 4-tygodniowy mentoring z mojej strony

Dodatkowo w prezencie ode mnie otrzymasz FILMIKI MOTYWACYJNE do każdego modułu i udział w zamkniętej grupie dla uczestników tego kursu. A także kolorowe sketchnotki, czyli obrazkowe techniki bardzo pomocne w lepszym zapamiętywaniu materiałów.

 

 

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

➡ Od ponad dziesieciu lat pracuję z rodzicami, wspieram ich w nowej roli i asystuję w ich rozwoju, prowadzę treningi, szkolenia, warsztaty oraz wsparcie indywidualne. Cały czas się szkolę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty

Od kilku lat aktywnie pracuję, jestem mamą, spełniam się prywatnie i zowodowo, rozwijam się i zaspokajam swoje potrzeby. Łączę macierzyństwo z własnym rozwojem osobistym i staram się utrzymać balans pomiędzy życiowymi rolami. I przede wszystkim obserwuję siebie, moją rodzinę i każdego dnia uczę się na nowo tego, jak być szczęśliwym człowiekiem.

➡ Łączę w swoim podejściu zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem czułości, a jednocześnie poznania siebie, realizacji swoich pasji i samopoznania.

➡ A przede wszystkim dlatego, że też jestem mamą, odnajduję siebie w tej roli, cały czas szukam i się rozwijam i dobrze rozumiem z czym wiąże się macierzyństwo.


 

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW O TYM KURSIE

➡ Dzięki Magdalena Fabritius! Od początku treningu dbam bardziej o siebie, ćwiczę cierpliwosć, i pracuję nad poczuciem wartości. Cieszę się, że zapisałam się na trening. I polecam go wszystkkim mamom. Renata

➡ Udział w kursie pomógł mi lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje na zachowanie mojego syna. Przestałam się przejmować wieloma rzeczami i poczułam się pewniej w roli mamy. Dziękuję 🙂 Dorota K.

➡ Nie wiedziałam, że moje zachowanie może wpływać na zachowanie moich dzieci. Kiedy zapisywałam się na ten trening, myślałam że pomoże mi on w zmianie zachowań moich dzieci. Podczas treningu okazało się, ze to moja postawa i moje nerwy mają wpływ na moje dzieci. Wprowadzam zmiany w życie, zapisałam się na kurs szydełkowania, żeby mieć cos dla siebie i widzę poprawę w moim podejściu do dzieci. Czuję, że wracam do starej siebie. Alicja M.


DATA KURSU:  15 Maja- 05 Czerwca 2018

CENA: 79 ZŁ w przedsprzedaży do 26 Kwietnia

(cena regularna kursu wynosi 119 zł)

(Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez moją firmę danych osobowych w celach informacyjnych i szkoleniowych – Polityka Prywatności.)

Aby się zapisać na kurs, wypełnij i wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy:

*
*
(Wyświetlono 5 884 razy, 2 wyświetleń dzisiaj)

Szczegóły

Start:
15 maja
Koniec:
5 czerwca
Koszt:
79zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/953890501336187/

Organizator

Magdalena Fabritius
Telefon:
660 584 135
Email:
kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl
Strona internetowa:
http://pozytywnerodzicielstwo.pl/