Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

WYCHOWANIE PRZEZ WYLUZOWANIE – TRENING ONLINE DLA RODZICÓW

12 listopada - 9 grudnia

4-TYGODNIOWY TRENING ONLINE DLA RODZICÓW – WYCHOWANIE PRZEZ WYLUZOWANIE

—– BĄDŹ SOBĄ W RODZICIELSTWIE!!! —–


CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY CZUĆ SIĘ SILNYM I PEWNYM SIEBIE RODZICEM?

Balansu pomiędzy rodzicielstwem i Twoimi potrzebami!
Wysokiej samooceny i poczucia wartości!
Poczucia siły i kontroli!
Motywacji do działania!
Umiejętnego radzenia sobie z emocjami!
Poczucia humoru i luzu!

To wszystko przyczyni się do poczucia satysfakcji w rodzicielstwie  I tego wszystkiego możesz się nauczyć!


W mojej pracy, pomagam rodzicom w odnajdywaniu balansu pomiędzy rodzicielstwem i ich własnymi potrzebami. Stawiam na pozytywne rodzicielstwo pełne czułości i poczucia humoru, a jednocześnie zdrowych zasad i rytuałów. Stawiam również na rozwój osobisty i poprawę jakości swojego życia. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a zawodowo psychologiem i trenerem. Pracuję z rodzicami od ponad 10 lat i motywuję ich do rozwoju i podejmowania wyzwań. Macierzyństwo to okres mojego najbardziej intensywnego rozwoju osobistego, trenowania mojego charakteru i cierpliwości, nauka akceptowania rzeczy ode mnie niezależnych, przejmowania odpowiedzialności i cieszenia się życiem. To właśnie w tym czasie odkryłam jak bardzo potrzebuję swojego osobistego wsparcia i jak wiele muszę się o sobie nauczyć.

Zdecydowałam, że rodzicielstwo będzie cudownym dopełnieniem mojego życia, a nie przeszkodą w realizacji siebie i moich celów i marzeń!


zbuduj-silne-poczucie-wartosci

Chciałabym, aby dla Ciebie rodzicielstwo również było wspaniałym doświadczeniem i aby Ci w tym pomóc, stworzyłam trening online, w którym chcę Ci przekazać moją wiedzę, zdobyte doświadczenie i sprawdzone metody, które 100 % sprawdzają się w wychowaniu dzieci i dbaniu o siebie!

Zapraszam Cię na 4 tygodniowy trening online, podczas którego odnajdziesz balans w macierzyństwie, wzmocnisz swoje poczucie wartości i poczujesz się silnym i pełnym energii rodzicem.

Podczas tego treningu chcę Ci pokazać, że nie tylko metody sie liczą, ale głównie nasze podejście i nastawienie. Wspólnie wzmocnimy Twoją samoocenę, akceptację, poczucie sprawczości i siły.  A także poczucie kontroli i cierpliwość. Dzięki temu dzieci uwierzą w Twój autorytet i będziesz mógł zbudować swój model rodzicielstwa w oparciu o Twoje własne założenia. Bo kiedy Ty nosisz w sobie siłę i moc, to nic nie jest w stanie zburzyć tych podstaw. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi i zachwiać Twojej wiary w siebie. Nie dotykają Cię płacze i histerie. Złe humory, krzyki ani wrzaski. Masz więcej cierpliwości i lepiej sobie radzisz z frustracją. Kiedy wierzysz w siebie, masz więcej empatii do dzieci i lepiej rozumiesz ich zachowania. Stajesz się filarem, na którym dzieci mogą się oprzeć!

do-dnia-7-wrzenia-2016-trwa-przedsprzeda-1


DLACZEGO TRENING ODBYWA SIĘ ONLINE?

Trening online to świetna forma rozwoju, bez konieczności wychodzenia z domu, a także możliwość pracy w swoim własnym tempie, przy wsparciu ze strony trenera.  Czyli idealna opcja dla mam, którym często nie jest łatwo wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym, a jednocześnie chciałyby rozwijać swój potencjał. Szkolenie online zapewnia wszystkie potrzebne materiały przy jednoczesnym wsparciu osoby prowadzącej.

zaprzyjaznij

JAK WYGLĄDA TRENING?

Trening składa się z 4 modułów. W każdy poniedziałek przez okres 4 tygodni otrzymasz ode mnie maila z plikiem PDF z materiałami do pracy. W materiałach znajdziesz zarówno konkretne ćwiczenia do wykonania, techniki pomocne w lepszym poznaniu swoich potrzeb, zadania na dany tydzień, inspiracje i motywacje. Wszystkie materiały tworzą spójny proces i są pomocne w odnalezieniu równowagi, zaakceptowaniu życiowych zmian, ogarnięciu rzeczywistości przy małym dziecku, odnalezieniu swoich pasji, zrozumieniu potrzeb, wzmocnieniu Twoich mocnych stron, zwiększeniu motywacji i poprawie samopoczucia.

Tematy nad, którymi pracujemy:

➡ Budowanie poczucia wartości

➡ Wzmacnianie poczucia kontroli

➡ Nauka konsekwencji

➡ Podział obowiązków

➡ Budowanie rytuałów

➡ Wzmacnianie rodzicielskiej pozycji

➡ Budowanie zaufania do siebie

➡ Radzenie sobie z emocjami

➡ Nauka odpoczynku i relaksu

Podczas trwania treningu będziesz w stałym kontakcie mailowym ze mną i otrzymasz moje wsparcie także po zakończeniu kursu!

5b_medytacja


CO ZAWIERA CENA ?

➡ 4 moduły o zróżnicowanej tematyce

➡ Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji

➡ Mnóstwo praktycznych wskazówek

➡ Techniki, sposoby oraz ćwiczenia pomocne w odnalezieniu życiowej równowagi

➡ Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia

➡ Mój czas i wsparcie mailowe podczas trwania całego treningu, a także po jego zakończeniu

➡ 4-tygodniowy mentoring z mojej strony

Dodatkowo w prezencie ode mnie otrzymasz tutoriale filmowe i udział w zamkniętej grupie dla uczestników tego treningu!

dopaduj-metody-wychowawcze-do-swoich-dzieci-1

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

➡ Od ponad dziesieciu lat pracuję z rodzicami, wspieram ich w nowej roli i asystuję w ich rozwoju, prowadzę treningi, szkolenia, warsztaty oraz wsparcie indywidualne. Cały czas się szkolę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty

Od kilku lat aktywnie pracuję, jestem mamą, prowadzę firmę, spełniam się prywatnie i zowodowo, rozwijam się i zaspokajam swoje potrzeby. Łączę macierzyństwo z własnym rozwojem osobistym i staram się utrzymać balans pomiędzy życiowymi rolami. Napisałam książkę, tworzę programy rozwoju, jestem zrealizowaną kobietą i szczęśliwą mamą

➡ Łączę w swoim podejściu zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem czułości, a jednocześnie poznania siebie, reazlizacji swoich pasji i samopoznania

➡ A przede wszystkim dlatego, że też jestem mamą i dobrze rozumiem przez co czasami przechodzisz!

do-dnia-7-wrzenia-2016-trwa-przedsprzeda-1


POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW O TRENINGU

➡ Dzięki Magdalena Fabritius! Od początku treningu dbam bardziej o siebie, ćwiczę cierpliwosć, pracuję nad poczuciem wartości i przede wszystkim dbam o siebie. Cieszę się, że zapisałam się na trening. I polecam go wszystkkim mamom. Renata

➡ Udział w kursie pomógł mi lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje na zachowanie mojego syna. Przestałam się przejmować wieloma rzeczami i poczułam się pewniej w roli mamy. Dziękuję 🙂 Dorota K.

➡ Nie wiedziałam, że moje zachowanie może wpływać na zachowanie moich dzieci. Kiedy zapisywałam się na ten trening, myślałam że pomoże mi on w zmianie zachowań moich dzieci. Podczas treningu okazało się, ze to moja postawa i moje nerwy mają wpływ na moje dzieci. Wprowadzam zmiany w życie, zapisałam się na kurs szydełkowania, żeby mieć cos dla siebie i widzę poprawę w moim podejściu do dzieci. Czuję, że wracam do starej siebie. Alicja M.


Ten trening jest aktualnie niedostępny

Aby otrzymać informacje o terminie kolejnej edycji treningu, zapisz się na listę osób oczekujących , wypełniając formularz zgłoszeniowy

(Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przeze moją firmę danych osobowych w celach informacyjnych i szkoleniowych – Polityka Prywatności.)

Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Wiadomość: (opcjonalne)
(Wyświetlono 3 098 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Szczegóły

Start:
12 listopada
Koniec:
9 grudnia
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/953890501336187/

Miejsce

Kraków
Kraków, Polska

Organizator

Magdalena Fabritius
Telefon:
660 584 135
Email:
kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl
Strona internetowa:
http://pozytywnerodzicielstwo.pl/

Dodaj komentarz