MAMA DOBRZE ZORGANIZOWANA – KURS Z ORGANIZACJI CZASU DLA MAM

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I NAUCZ SIĘ, JAK LEPIEJ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM!

Masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce, a doba jest za krótka?

Nie radzisz sobie z codziennymi obowiązkami?

Nie masz ani chwili dla siebie w ciągu dnia?

Chciałabyś mieć więcej czasu dla siebie?

Brakuje Ci motywacji do działania?

Chcesz się nauczyć lepszej organizacji czasu?

Mogę Ci w tym pomóc!

I nauczyć Cię technik, metod i trików pomocnych w nauce lepszej organizacji. Bo dobra organizacja czasu nie jest wrodzoną cechą, tylko nabytą umiejętnością zarządzania swoim czasem, planowania, ustalania priorytetów, a także elastyczności i odpuszczania. I tego wszystkiego możesz się nauczyć!

Nazywam się Lena Fabritius i od kilkunastu lat pracuję z rodzicami jako psycholog i trener.

Wspieram ich w rozwoju i motywuję do podejmowania wyzwań. Od 6 lat sama jestem mamą dwójki dzieci i doskonale wiem, jak przydatna w rodzicielstwie jest umiejętność dobrego planowania i efektywnego zarządzania swoim czasem.

Przez ostatnich kilka lat poznałam wiele prostych metod i trików, dzięki którym moje życie stało się prostsze i zawsze mam czas dla siebie! Dziś uczę lepszej organizacji również inne mamy, bo wiem, że poczucie notorycznego zmęczenia i braku czasu jest największą zmorą każdej kobiety.

Dobra organizacja czasu potrafi ułatwić życie, a także pomóc znaleźć motywację do działania, odnaleźć priorytety, zamienić chcenie na działanie i wygospodarować więcej czasu na wszystko. Nawet jeśli jesteś osobą spontaniczną i dostajesz gęsiej skórki na myśl o planowaniu, to tak naprawdę zrobisz sobie wielką przysługę stosując techniki organizacyjne.

Dlaczego? Ponieważ dobre zarządzanie czasem tak naprawdę
bardzo lubi spontaniczność i elastyczność. Im lepiej jesteś zorganizowana i im więcej rzeczy masz zaplanowanych i przygotowanych, tym więcej czasu zyskujesz dla siebie, na realizację swoich pasji i planów! Kiedy lepiej ogarniasz domowe obowiązki, wtedy masz więcej czasu na spacery i podróże. A ucząc się dobrej organizacji, nabywasz też umiejętność odpuszczania, dzięki czemu nawet, jeśli Twoje plany legną w gruzach, to nie poddajesz się, tylko działasz dalej.

ZAPISZ SIĘ
Kasia- pracująca mama

Kurs, który pomógł odnaleźć się między byciem mamą, żoną, gospodynią domową a kobietą pełną swoich pasji. Pomógł mi zrozumieć, że wszystko da się ogarnąć, mając odpowiednią strategię i nastawienie, a także nauczył, że czasem trzeba umieć odpuścić. Ponadto, super było się dowiedzieć, że nie jestem jedyna z nadmiarem niekończących się obowiązków, a pozytywna energia Leny naprawdę zaraża😊

Mariola Olkowicz – ryślicielka myślenia wizualnego

Lena jest ciepłą i pozytywną osobą, co przekazuje w swoich kursowych filmikach, dzięki czemu swoją energię daje uczestniczkom. W czasie kursu pokazuje jak za pomocą prostych, ale bardzo ważnych trików można się dobrze zorganizować i czerpać więcej radości z codziennego dnia. Podpowiada co konkretnie można ulepszyć w życiu mamy, dołącza gotowe do wydruku i piękne listy, które wystarczy wypełnić i wprowadzić w życie ;). To szkolenie pomaga przede wszystkim w poukładaniu domowych obowiązków i odzyskaniu spokoju i harmonii oraz czasu dla siebie w życiu codziennym.
Ten kurs polecam szczególnie mamom małych dzieci, które czują na sobie ogrom obowiązków domowych i rodzinnych.

www.rysunkowomi.pl

Izabela – pracująca mama

Dzięki za kurs! Myślę, że przejęłam od Ciebie część pozytywnej energii, siły, chęci i motywacji Mam nawet ostatnio czas by rozwijać swoje pasje pisarskie, a nawet dodałaś mi odwagi, by nie pisać tylko do szuflady Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłaś (a było tego naprawdę sporo)

JAK WYGLĄDA KURS?

Ile trwa kurs?
Jak wygląda praca z materiałami?
Nad czym konkretnie pracujemy, czyli tematyka modułów:
Czego nauczysz się podczas kursu?

masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce

czujesz się notorycznie zmęczona

nie wyrabiasz się z codziennymi obowiązkami

czujesz się sfrustrowana ciągłym brakiem czasu

nie masz czasu na wypicie ciepłej kawy w ciągu dnia

brakuje Ci motywacji do działania

odkładasz obowiązki na wieczne jutro

rozpoczynasz pewne działania i nigdy ich nie kończysz

myślisz, że kazdy może się nauczyć lepszej organizacji, tylko nie Ty

nie realizujesz swoich planów i marzeń

masz wrażenie, że marnujesz czas i masz do siebie o to pretensje

ZAPISZ SIĘ

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KURS I PRACĘ ZE MNĄ

Od ponad dziesięciu lat pracuję z rodzicami, wspieram ich w nowej roli i asystuję w ich rozwoju, prowadzę treningi, szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne. Cały czas się szkolę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty.

Od kilku lat aktywnie pracuję, jestem mamą, rozwijam własną firmę, spełniam się prywatnie i zawodowo i umiejętnie zarządzam swoim czasem. Napisałam książkę, tworzę programy rozwoju, jestem zrealizowaną kobietą i szczęśliwą mamą.

Jestem mamą dwójki małych dzieci i dokładnie wiem, o czym mówię. Mam doświadczenie poparte teorią i długoletnią praktyką. Większość sposobów, których uczę, sprawdziłam na sobie w moim życiu. Wiem, z jakimi problemami boryka się młoda mama, bo też przechodziłam przez pierwsze lata macierzyństwa. W tym okresie wiele się nauczyłam i zrozumiałam, jak dobra organizacja i zarządzanie czasem pomaga w realizacji zadań. Ten czas to najlepszy czas mojej nauki i rozwoju.

Łączę w swoim podejściu zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne
rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem poznania siebie, realizacji swoich pasji i samopoznania.

CO ZAWIERA CENA?

  • 6 modułów- 6 lekcji kursu Mama Dobrze Zorganizowana
  • 6 tutoriali filmowych
  • Techniki, sposoby i triki pomocne w organizacji czasu
  • Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji
  • Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia
  • Mój czas, mentoring i wsparcie podczas trwania całego kursu
  • bonus-6 wizualnych sketchnotek do druku, które ułatwią Ci zapamiętanie materiałów

DATA KURSU: 8 Maja – 29 Maja 2017

CENA: 169 zł

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ i NAUCZ SIĘ JAK LEPIEJ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM!

*
*
(Wyświetlono 2 262 razy, 2 wyświetleń dzisiaj)