MAMA DOBRZE ZORGANIZOWANA – KURS Z ORGANIZACJI CZASU DLA MAM

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I NAUCZ SIĘ, JAK LEPIEJ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM!

Masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce, a doba jest za krótka?

Nie radzisz sobie z codziennymi obowiązkami?

Nie masz ani chwili dla siebie w ciągu dnia?

Chciałabyś mieć więcej czasu dla siebie?

Brakuje Ci motywacji do działania?

Chcesz się nauczyć lepszej organizacji czasu?

Mogę Ci w tym pomóc!

I nauczyć Cię technik, metod i trików pomocnych w nauce lepszej organizacji. Bo dobra organizacja czasu nie jest wrodzoną cechą, tylko nabytą umiejętnością zarządzania swoim czasem, planowania, ustalania priorytetów, a także elastyczności i odpuszczania. I tego wszystkiego możesz się nauczyć!

Nazywam się Lena Fabritius i od kilkunastu lat pracuję z rodzicami jako psycholog i trener.

Wspieram ich w rozwoju i motywuję do podejmowania wyzwań. Od 6 lat sama jestem mamą dwójki dzieci i doskonale wiem, jak przydatna w rodzicielstwie jest umiejętność dobrego planowania i efektywnego zarządzania swoim czasem.

Przez ostatnich kilka lat poznałam wiele prostych metod i trików, dzięki którym moje życie stało się prostsze i zawsze mam czas dla siebie! Dziś uczę lepszej organizacji również inne mamy, bo wiem, że poczucie notorycznego zmęczenia i braku czasu jest największą zmorą każdej kobiety.

Dobra organizacja czasu potrafi ułatwić życie, a także pomóc znaleźć motywację do działania, odnaleźć priorytety, zamienić chcenie na działanie i wygospodarować więcej czasu na wszystko. Nawet jeśli jesteś osobą spontaniczną i dostajesz gęsiej skórki na myśl o planowaniu, to tak naprawdę zrobisz sobie wielką przysługę stosując techniki organizacyjne.

Dlaczego? Ponieważ dobre zarządzanie czasem tak naprawdę
bardzo lubi spontaniczność i elastyczność. Im lepiej jesteś zorganizowana i im więcej rzeczy masz zaplanowanych i przygotowanych, tym więcej czasu zyskujesz dla siebie, na realizację swoich pasji i planów! Kiedy lepiej ogarniasz domowe obowiązki, wtedy masz więcej czasu na spacery i podróże. A ucząc się dobrej organizacji, nabywasz też umiejętność odpuszczania, dzięki czemu nawet, jeśli Twoje plany legną w gruzach, to nie poddajesz się, tylko działasz dalej.

ZAPISZ SIĘ
Kasia- pracująca mama

Kurs, który pomógł odnaleźć się między byciem mamą, żoną, gospodynią domową a kobietą pełną swoich pasji. Pomógł mi zrozumieć, że wszystko da się ogarnąć, mając odpowiednią strategię i nastawienie, a także nauczył, że czasem trzeba umieć odpuścić. Ponadto, super było się dowiedzieć, że nie jestem jedyna z nadmiarem niekończących się obowiązków, a pozytywna energia Leny naprawdę zaraża😊

Mariola Olkowicz – ryślicielka myślenia wizualnego

Lena jest ciepłą i pozytywną osobą, co przekazuje w swoich kursowych filmikach, dzięki czemu swoją energię daje uczestniczkom. W czasie kursu pokazuje jak za pomocą prostych, ale bardzo ważnych trików można się dobrze zorganizować i czerpać więcej radości z codziennego dnia. Podpowiada co konkretnie można ulepszyć w życiu mamy, dołącza gotowe do wydruku i piękne listy, które wystarczy wypełnić i wprowadzić w życie ;). To szkolenie pomaga przede wszystkim w poukładaniu domowych obowiązków i odzyskaniu spokoju i harmonii oraz czasu dla siebie w życiu codziennym.
Ten kurs polecam szczególnie mamom małych dzieci, które czują na sobie ogrom obowiązków domowych i rodzinnych.

www.rysunkowomi.pl

Izabela – pracująca mama

Dzięki za kurs! Myślę, że przejęłam od Ciebie część pozytywnej energii, siły, chęci i motywacji Mam nawet ostatnio czas by rozwijać swoje pasje pisarskie, a nawet dodałaś mi odwagi, by nie pisać tylko do szuflady Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłaś (a było tego naprawdę sporo)

JAK WYGLĄDA KURS?

Ile trwa kurs?
Kurs trwa 3 tygodnie, składa się z 6 modułów i odbywa się online. To znaczy, że w okresie 21 dni wysyłam na wskazany przez Ciebie adres email,  materiały treningowe w plikach PDF.
Jak wygląda praca z materiałami?
W materiałach znajdują się opisy zagadnień, techniki, konkretne ćwiczenia i triki pomocne w lepszej organizacji. W każdy poniedziałek i czwartek otrzymasz ode mnie maila z materiałami do pracy. Razem 6 lekcji – 6 modułów. Podczas trwania kursu, jesteś ze mną w stałym kontakcie mailowym. Kurs jest tak skonstruowany, abyś w ciągu 3 tygodni zadbała o lepszą organizację swojego czasu i nauczyła się lepiej nim zarządzać. Wierzę, że każda mama jest w stanie nauczyć się dobrej organizacji czasu, spełniać swoje marzenia, realizować pasje, rozwijać się, spełniać zawodowo i być szczęśliwa.
Nad czym konkretnie pracujemy, czyli tematyka modułów:
 1. Organizacja i planowanie
 2. Ustalanie priorytetów
 3. Nastawienie, motywacja i prokrastynacja (zwlekanie i odkładanie)
 4. Od planu do realizacji
 5. Budowanie rytuałów pomocnych w organizacji życia rodzinnego
 6. Elastyczność i odpuszczanie (kiedy nie wszystko idzie zgodnie w planem)

W każdym module otrzymasz materiały do pracy w plikach PDF, check listy, pięknie zaprojektowane plany, techniki, zadania i krótkie tutoriale filmowe. Dużo profesjonalnej wiedzy i prostych trików organizacyjnych!

Czego nauczysz się podczas kursu?
 • jak zapanować nad życiem, kiedy wkrada sie chaos
 • jak oswoić i wdrożyć w życie nowe obowiązki
 • jak wyznaczać cele i je realizować
 • jak priorytetować
 • jak odpuszczać, kiedy nie wszystko da się zaplanować
 • jak ustawić rytuały pomocne w organizacji czasu
 • co zrobić, aby mieć więcej czasu
 • jak wygospodarować “magiczne 5 minut” dla siebie
 • jak dzielić obowiązki pomiędzy członków rodziny
 • jak lepiej zarządzać swoim czasem
 • jak połączyć organizację i spontaniczność
 • jak skutecznie planować i realizować cele

Ponadto poznasz techniki pomocne w organizacji czasu i planowaniu, szybkie triki, które usprawnią codzienną organizację i otrzymasz gotowe plany i check listy.

masz wrażenie, że czas przecieka Ci przez palce

czujesz się notorycznie zmęczona

nie wyrabiasz się z codziennymi obowiązkami

czujesz się sfrustrowana ciągłym brakiem czasu

nie masz czasu na wypicie ciepłej kawy w ciągu dnia

brakuje Ci motywacji do działania

odkładasz obowiązki na wieczne jutro

rozpoczynasz pewne działania i nigdy ich nie kończysz

myślisz, że kazdy może się nauczyć lepszej organizacji, tylko nie Ty

nie realizujesz swoich planów i marzeń

masz wrażenie, że marnujesz czas i masz do siebie o to pretensje

ZAPISZ SIĘ

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KURS I PRACĘ ZE MNĄ

Od ponad dziesięciu lat pracuję z rodzicami, wspieram ich w nowej roli i asystuję w ich rozwoju, prowadzę treningi, szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne. Cały czas się szkolę, rozwijam, usprawniam moje metody i tworzę nowe projekty.

Od kilku lat aktywnie pracuję, jestem mamą, rozwijam własną firmę, spełniam się prywatnie i zawodowo i umiejętnie zarządzam swoim czasem. Napisałam książkę, tworzę programy rozwoju, jestem zrealizowaną kobietą i szczęśliwą mamą.

Jestem mamą dwójki małych dzieci i dokładnie wiem, o czym mówię. Mam doświadczenie poparte teorią i długoletnią praktyką. Większość sposobów, których uczę, sprawdziłam na sobie w moim życiu. Wiem, z jakimi problemami boryka się młoda mama, bo też przechodziłam przez pierwsze lata macierzyństwa. W tym okresie wiele się nauczyłam i zrozumiałam, jak dobra organizacja i zarządzanie czasem pomaga w realizacji zadań. Ten czas to najlepszy czas mojej nauki i rozwoju.

Łączę w swoim podejściu zdrowy rozsądek i balans pomiędzy macierzyństwem i własnymi potrzebami. Jestem praktykiem i stawiam na praktyczne
rozwiązania. Wierzę, że macierzyństwo może być pięknym doświadczeniem i czasem kobiecego spełnienia. Okresem poznania siebie, realizacji swoich pasji i samopoznania.

CO ZAWIERA CENA?

 • 6 modułów- 6 lekcji kursu Mama Dobrze Zorganizowana
 • 6 tutoriali filmowych
 • Techniki, sposoby i triki pomocne w organizacji czasu
 • Dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji
 • Zadania, inspracje i materiały do ściągnięcia
 • Mój czas, mentoring i wsparcie podczas trwania całego kursu
 • bonus-6 wizualnych sketchnotek do druku, które ułatwią Ci zapamiętanie materiałów

DATA KURSU: 8 Maja – 29 Maja 2017

CENA: 169 zł

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ i NAUCZ SIĘ JAK LEPIEJ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM!

*
*
(Wyświetlono 2 288 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)