Kim jestem

MAGDALENA FABRITIUS
PSYCHOLOG, TRENER, INSTRUKTOR MASAŻU DZIECI I NIEMOWLĄT, AUTOR

Jestem psychologiem, trenerem, a przede wszystkim praktykiem. Słucham i wspieram. Swoją pracę opieram na doświadczeniu. Wszystko, do czego zapraszam: konsultacje psychologiczne, kursy online, masaż dzieci – są poparte moją długoletnią pracą i doświadczeniem, przetestowane i oparte na działaniu. Zawsze stawiam na praktyczne rozwiązania. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, która bazuje na ludzkich zasobach i budowaniu stabilnego poczucia wartości.

Prowadzę spotkania, warsztaty oraz treningi online, w których dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem i inspiruję uczestników do rozwoju osobistego, podejmowania wyzwań i ulepszania swojego życia. Piszę artykuły, a także autorskie programy rozwoju. Jetem autorką książki: „Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu”

Jestem spełnioną żoną i mamą. Uwielbiam podróżować i czytać. Dbam o siebie i namawiam do tego innych. Uwielbiam swoją pracę i jestem pełna podziwu dla rodziców, którzy chcą się zmieniać i poprawiac jakość swojego życia. Podziwiam ich za odwagę i podejmowanie wyzwań. Wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dającą satysfakcję pracę oraz pełen miłości dom. Wiem, że warto do tego dążyć. Czerpiąc z lat doświadczeń zawodowych i osobistych towarzyszę w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia poprzez intensywne kursy online i spotkania indywidualne.

Realizuję się w pracy, rozwijam własną firmę, spełniam się i realizuję każdego dnia. Praca daje mi maksimum satysfakcji i każdego dnia upewaniam się, że wybrałam właściwą drogę! Realizuję się także w życiu prywatnym. Staram się tworzyć moim dzieciom bezpieczny i radosny dom, pełen rytuałów, poczucia humoru i zabawy. Każdego dnia pogłębiam relację z moim mężem, tańczę salsę, jeżdżę po świecie, czytam książki i dbam o siebie!

SPOTKAJMY SIĘ


“Głęboko wierzę, że radosna więź z dzieckiem jest najpiękniejszym doświadczeniem człowieka, każda mama i każdy tata jest najlepszym rodzicem dla swojego dziecka, a poczucie humoru, luz oraz szczery uśmiech są najlepszym lekarstwem na codzienne rozterki.” 


Prawa autorskie

Wszystkie teksty oraz filmy zamieszczone na stronie Pozytywne Rodzicielstwo są własnością autorki bloga, a ich kopiowanie i rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody jest zabronione (na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

(Wyświetlono 797 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)