Pakiet do samodzielnej nauki

Witaj, mam na imię Lena i od ponad dziesięciu lat uczę innych rodziców, jak budować głęboką więź z dziećmi poprzez delikatny masaż. Uczę ich również, jak być szczęśliwym rodzicem poprzez swój własny rozwój osobisty, budowanie silnego poczucia wartości  oraz wzmacnianie swoich zasobów wewnętrznych.

Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem, a także instruktorem masażu dzieci i niemowląt, certyfikowanym przez Międzynarodowe Towarzystwo Masażu Niemowląt w Londynie.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: 7-letniej Amelki i 3-letniego Oskarka. Masuję moje dzieci prawie codziennie wieczorem przed spaniem i dla każdego z nas jest to jeden z fajniejszych momentów naszego dnia! Wtedy jesteśmy w stu procentach razem, wyciszamy sie, przytulamy i jesteśmy blisko siebie. Wtedy daję każdemu z moich dzieci czuły dotyk, którego tak bardzo potrzebują. A sobie poczucie, że robię dla moich dzieci coś dobrego i wyjątkowego.

Stworzyłam ten pakiet, po to, aby umożliwić Ci samodzielną naukę masażu, bez konieczności wychodzenia z domu. Prowadząc moją stronę Pozytywne Rodzicielstwo, prawie każdego dnia otrzymuję pytania od rodziców: czy uczę masażu w różnych miastach Polski i czy istnieją szkoły, które uczą takiego masażu w pobliżu ich miejsc zamieszkania. Czasem nie potrafię na te pytania odpowiedzieć i zawsze szkoda mi jest odsyłać zmotywowanych do nauki masażu rodziców z niczym. Dlatego pomyślalam, że jeśli stworzę taki „warsztat” do samodzielnej nauki, to będę mogła go zaproponować rodzicom, którzy nie mają szansy dojechać na warsztaty stacjonarne.

Pakiet składa się z:

  1. Wstępu do samodzielnej nauki masażu, czyli kilku informacji o mnie, a także o tym jak dobrze wykorzystać wiedzę zawartą w tym pakiecie.
  2. Ważnej informacji dla rodziców.
  3. Informacji oraz wiedzy potrzebnej do samodzielnej nauki masażu w domu, czyli wiele cennych informacji  tym, jak i kiedy masować, jakie olejki wybrać oraz jak się do masażu dobrze przygotować.
  4. 7 krótkich filmików instruktażowych (każdy filmik trwa około 10-15 minut), w których pokazuję wszystkie techniki masowania dzieci i niemowląt, których nauczyłam się podczas kursu masażu, których uczę na co dzień i którymi również masuję moje dzieci.
  5. Instrukcji obrazkowej, która zawiera techniki masażu, pokazane przeze mnie w filmikach instruktażowych.

Nauka masażu jest bardzo intuicyjna. Większosć rodziców jeszcze zanim rozpocznie taką naukę, masuje swoje dzieci w domu, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że robią to dobrze 😊Przygotowałam ten pakiet w taki sposób, aby samodzielna nauka masażu była dla Ciebie zrozumiała i prosta.

W pakiecie używam formy żeńskiej, ze względu na to, że większość osób, która z niego skorzysta to będą kobiety, a także ze względu na czytelność opisanych zagadnień. Proszę tatusiów/opiekunów o wyrozumiałość. Ten pakiet jest również dla Was 😊

Informacje zawarte w tym pakiecie przygotowane są z myślą o dzieciach w pełni zdrowych i głównie po to, aby pomóc rodzicom nawiązać głębszą wieź emocjonalną z własnym dzieckiem, a nie wyleczyć istniejące schorzenia bądź choroby. Nie znajdziesz tutaj informacji o tym, czy można masować dzieci z wadami wrodzonymi oraz zdiagnozowanymi chorobami. W przypadku każdej wady, schorzenia bądź choroby oraz jakiejkolwiek niepewności zawsze przed rozpoczęciem masowania dziecka, powinnaś skonsultować się z lekarzem prowadzącym i zasięgnąć jego opinii, czy taki masaż jest wskazany dla Twojego dziecka czy też nie.

Koszt pakietu wynosi 49 zł

Jeśli chcesz zamówić pakiet do samodzielnej nauki masażu, to wyślij do mnie wiadomość email na podany poniżej adres:

kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl

(Wyświetlono 300 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)