Pakiet do samodzielnej nauki

Witaj, mam na imię Lena i od ponad dziesięciu lat uczę innych rodziców, jak budować głęboką więź z dziećmi poprzez delikatny masaż. Uczę ich również, jak być szczęśliwym rodzicem poprzez swój własny rozwój osobisty, budowanie silnego poczucia wartości  oraz wzmacnianie swoich zasobów wewnętrznych.

Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem, a także instruktorem masażu dzieci i niemowląt, certyfikowanym przez Międzynarodowe Towarzystwo Masażu Niemowląt w Londynie.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: 7-letniej Amelki i 3-letniego Oskarka. Masuję moje dzieci prawie codziennie wieczorem przed spaniem i dla każdego z nas jest to jeden z fajniejszych momentów naszego dnia! Wtedy jesteśmy w stu procentach razem, wyciszamy sie, przytulamy i jesteśmy blisko siebie. Wtedy daję każdemu z moich dzieci czuły dotyk, którego tak bardzo potrzebują. A sobie poczucie, że robię dla moich dzieci coś dobrego i wyjątkowego.

Stworzyłam ten pakiet, po to, aby umożliwić Ci samodzielną naukę masażu, bez konieczności wychodzenia z domu. Prowadząc moją stronę Pozytywne Rodzicielstwo, prawie każdego dnia otrzymuję pytania od rodziców: czy uczę masażu w różnych miastach Polski i czy istnieją szkoły, które uczą takiego masażu w pobliżu ich miejsc zamieszkania. Czasem nie potrafię na te pytania odpowiedzieć i zawsze szkoda mi jest odsyłać zmotywowanych do nauki masażu rodziców z niczym. Dlatego pomyślalam, że jeśli stworzę taki „warsztat” do samodzielnej nauki, to będę mogła go zaproponować rodzicom, którzy nie mają szansy dojechać na warsztaty stacjonarne.

Pakiet składa się z:

  1. Wstępu do samodzielnej nauki masażu, czyli kilku informacji o mnie, a także o tym jak dobrze wykorzystać wiedzę zawartą w tym pakiecie.
  2. Ważnej informacji dla rodziców.
  3. Informacji oraz wiedzy potrzebnej do samodzielnej nauki masażu w domu, czyli wiele cennych informacji  tym, jak i kiedy masować, jakie olejki wybrać oraz jak się do masażu dobrze przygotować.
  4. 7 krótkich filmików instruktażowych (każdy filmik trwa około 10-15 minut), w których pokazuję wszystkie techniki masowania dzieci i niemowląt, których nauczyłam się podczas kursu masażu, których uczę na co dzień i którymi również masuję moje dzieci.
  5. Instrukcji obrazkowej, która zawiera techniki masażu, pokazane przeze mnie w filmikach instruktażowych.

Nauka masażu jest bardzo intuicyjna. Większosć rodziców jeszcze zanim rozpocznie taką naukę, masuje swoje dzieci w domu, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że robią to dobrze 😊Przygotowałam ten pakiet w taki sposób, aby samodzielna nauka masażu była dla Ciebie zrozumiała i prosta.

W pakiecie używam formy żeńskiej, ze względu na to, że większość osób, która z niego skorzysta to będą kobiety, a także ze względu na czytelność opisanych zagadnień. Proszę tatusiów/opiekunów o wyrozumiałość. Ten pakiet jest również dla Was 😊

Informacje zawarte w tym pakiecie przygotowane są z myślą o dzieciach w pełni zdrowych i głównie po to, aby pomóc rodzicom nawiązać głębszą wieź emocjonalną z własnym dzieckiem, a nie wyleczyć istniejące schorzenia bądź choroby. Nie znajdziesz tutaj informacji o tym, czy można masować dzieci z wadami wrodzonymi oraz zdiagnozowanymi chorobami. W przypadku każdej wady, schorzenia bądź choroby oraz jakiejkolwiek niepewności zawsze przed rozpoczęciem masowania dziecka, powinnaś skonsultować się z lekarzem prowadzącym i zasięgnąć jego opinii, czy taki masaż jest wskazany dla Twojego dziecka czy też nie.

Koszt pakietu wynosi 49 zł

W Grudniu cena pakietu jest bardzo swiąteczna i wynosi 39 zł 🙂

Aktualnie pakiet dostępny jest w sprzedaży tylko do końca Grudnia 2017.

Jeśli chcesz zamówić pakiet do samodzielnej nauki masażu, to wyślij do mnie wiadomość email na podany poniżej adres:

kontakt@pozytywnerodzicielstwo.pl

(Wyświetlono 117 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)